| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si am o prietena de 13 ani, am facut sex si eu am facut cu prezervativ si ea cu pastile anti-conceptionale sau ceva de genu'.
Prietena mea poate ramane gravida? thinking
Mai am o intrebare, daca fac sex eu cu prezervativul si ea fara sa ia pastilele, poate ramane gravida?
Multumesc.

40 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Cine ii da ma ei pastile la 13 ani?
sau cum mama ei tu cu prezervativ si ea cu paastile...

Nu sunteti normali ba.

Filmele porno sunt educative dar... limita ma, limita

| nicol20 a răspuns:

I-a venit ciclu la prietena ta?

| madagascar a răspuns:

E cred ca habar nu ai ce vorbesti, nu cred ca i-a dat cineva anticonceptionale la 13 ani, la cum ai scris tu se intelege ca prezervativul a facut sex cu anticonceptionalele.eu cred ca te-a c-am batut soarele in cap, mai bine bea o limonada sa-ti revi.

| Miauti a răspuns:

@luciana200972 daca are unul HIV nu tr sa foloseasca prezervativ? ce doctor e ala care spune ca "nu va fi nevoie sa fol prezervativ daca ia pastile "

@mirabella ce culoare au ochii?

| Ofiintă a răspuns:

@ lollipop92 ar fi trebuit sa spui psiholog laughing

| Adyr0 a răspuns:

Daca la 14 ani ai ajuns sa gandesti cu capul p... i o sa fie vai de capul tau.

| 80Cris a răspuns:

Daca faceti cu prezervativ nu va ramane insarcinata. Desi sunteti mici din pct. meu de vedere pentru viata sexuala apreciez ca ati facut-o cu prezervativ. Din acest pct. de vedere bravo voua! In schimb spune-i prietenei tale ca anticonceptionalele pentru ea nu sunt deloc indicate, e foarte mica, ii vor face rau, daca nu acum, atunci in timp.

| soricica a răspuns:

In ambele situatii nu. Dar eu nu inteleg ceva, de ce faceti sex asa de devreme, la varsta asta si de ce nu va documentati inainte de a face sex.
Sunteti imaturi din toate punctele de vedere. Te-ai gandit o clipa la situatia nefericita de a ramane prietena ta gravida? Ce ai sa faci atunci?
Gandeste-te de 10 ori inainte de a face o prostie pe care sa o regreti mai tarziu.
Bye:* si aveti grija de voi

| luciana200972 a răspuns:

Inainte de a face sex ar trebui sa va documentati despre consecinte. dc faci sex cu prezervativ nu poate ramane gravida decat dc se rupe prezervativul, dc ia pastilele in mod corect si dp sfatul medicului nu va fi nevoie sa fol prezervativ. aveti grija la consecinte

| aangelia a răspuns:

LOL! 13 ani frateeeee?straight face

| wolfer18 a răspuns:

Tu esti baiat, si la 14 ani incep sa urle hormonii, dar ea e fata, si fetele pana la 16 ani nu au organismul complet dezvoltat.Sarcina ei e ultimul lucru care ar trebui sa te ingrijoreze.Fii multumit ca nu a ajuns la urgente, ca atunci chiar o "beleai"(scuzati aluzia).

| Ady93 a răspuns:

Bai chestia cu pastilele nu cred ca ii face foarte bine ei. Atata timp cat nu a ajuns sperma in afara prezervativului, sau mai exact in ea, nu are cum sa ramana.

| mirabella_1176 a răspuns:

13 ani moamaaa eu deja la 18 sunt fff batrana virgina rolling on the floor)

| Molly1 a răspuns:

Nu si nu

| LittleandLiars a răspuns:

Am si eu o intrebare ...de ce toti prostii pun intrebari la rubrica asta. asta nu e de gluma...straight facestati traim in Romania asta ne ocupa tot timpul

P. S. Sariti cu stupidul si neflositorlaughingoh go on

| adellinas a răspuns:

Doamne...decat sa aduci pe lume copii care fac sex de la 13 ani si isi bat jos de copilarie mai bine ii avortezi

| lollipop92_5210 a răspuns:

Nu poate ramane gravida in situatia pe care ne-ai prezentat-o tu.
Dar sunteti cam micuti pentru astfel de relatii.
Documentati-va mai bine, eventual consultati si un ginecolog.

| MsETouch a răspuns:

1.""ea cu pastile anti-conceptionale sau ceva de genu'" tu nici macar nu stii ce pastile a luat prietena ta cu care ai facut sex...prima impresie proasta
2.ma baiete acum faptul esti facut dar sincer ati gresit amandoi

| Cristina00 a răspuns:

Fetitooo tu esti proasta sau te prefaci? doamneee tu in loc sa sa te gandesti ca o sa treci clasa a 9a sau ai trecut deja iti arde de p. a eu am o prietena a ramas gravida la 14 ani a dat'o maicasa afara din casa si a trimis'o la tatal copilului si el cand a vazut'o la el la usa a zis ca nu are nici o treaba cu ea ca nu o cunoaste.Si pana la urma a primit'o masa acasa s-a lasat de scoala ca sa stea cu copilul si'a distrus viataaa! Si asta o sa patesti si tu!

Răspuns utilizator avertizat
| Mihaella_2562 a răspuns:

Daca folosesti prezervativul, nu pote ramiine insarcinata! Bafta ))

| mariutzanicolaescu a răspuns:

Nu cred... da nu sinteti prea mici pentru asta... va asumati un pericol ft mare.

| elena5stefania a răspuns:

Baii...copile nu esti normal! La 14 si 13 ani? Maicata sau maicasa stie? BAA putai sa o lasi gravida ce faceai? DOAMNE duceti-va la un psiholog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

13. 14 ani. deja. de abia intrati in perioada adolescentei.chiar ca nu va inteleg. ce va lipseste?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poate ramane insarcinata, asta in caz ca ai pus bine prezervativulhee hee, la varsta prietenei tale ma jucam cu papusile. E cam riscant cu ce va jucati voistraight face ar fi bine sa va documentati, nu cred ca ai vrea sa fi taticstraight face. In plus pe la 20 de ani, daca ati inceput de pe acu` nu o sa mai fiti buni de nimic.
Daca folosesti prezervativul e suficientwinking aveti grija de voiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce intrebare "ciudata"!
Daca nu se rupe prezervativul logic ca nu va ramane! La 14 ani nu sti asta? Si nnu o mai pune sa ia tot felul de pastile ca apoi sigur na va mai ramane gravida vreodata! Consultati un medic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va lipseste o doaga!
sunteti prosti! in perioada asat trebuie sa va distraci ca copi!
nu sa va incepeti viata sexuala!

tampitilor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai asteptati si voi ceva timp...sa v-a maturizati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si normal. dar asta e varsta de facut sex? sunteti cu capul