| Derye a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare.

Deci, acum vreo 2 luni si ceva m-am mutat cu o fata, eu fiind l a facultate. In vreo saptamana, eram impreuna,sexul a venit la cateva zile dupa, ma rog toate erau bune si frumoase. Dar maica sa nu e de acord cu relatia, ea doreste un baiat cu o cariera deja facuta si o tine foarte din scurt pe fata ei. De vreo sapt e cu un alt baiat dar si cu mine, gen ne pupam,dormim amandoi, facem sex...ce ar trebui sa fac?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti student esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri nu sa te implici in relatii serioase mai ales cu fete care sunt marionete ale mamicilor, tu fa doar sex si atat

| Emilian65 a răspuns:

Continua ce ai inceput sa faci cu ea.

| sofisis a răspuns:

Sincer...e cam bataie de joc.
Bucura-te de sex cu ea si cu asta basta. Cauta-ti intre timp pe cineva care VREA sa fie cu tine INDIFERENT daca ii da voie mama sau nu. Ce stupid...

| R0R0 a răspuns:

Du-te si vorbeste cu mama ei si explica-i.
Si spune-i fetei sa lase alti baieti in pace

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sa continu isa faci sex cu ea si sa ai alta fata pe langa si ea la fel si toti 4 sunteti fericiti. Ce e greu? Sau esti genul "cu care ma culc ma si indragostesc?"

| MtfkRebekah a răspuns:

Arata de ceea ce esti capabil. Sa fii si student si sa muncesti. Ca te poti tine pe picioarele tale si ca nu esti un copchil amortit. Ea vrea ce e mai bun pentru fiica dumneai, ca orice parinte. Arata-i ca tu poti fii acel "bun".