| 55982001 a întrebat:

Salut,am și eu o întrebare despre sexul oral..Eu și iubita mea, suntem amândoi virgini și aș vrea să-i ofer sex oral adică să o ling la păsărică. Dacă ea este virgină poate ajunge la orgasm, își poate da drumul? Dacă nu vă supărați, mi-ar prinde bine niște sfaturi deoarece nu am nici o experiență sexuală..Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca stii cum si unde sa o atingi, va fi in culmea fericirii.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, cunnilingusul (sexul oral facut unei fete/femeie) poate duce la un orgasm clitoridian, care este foarte placut dar mult "mai mic" in intensitate si placere decat orgasmul vaginal, obtinut numai prin sex vaginal cu un penis sau cu un falus.

| mihai69 a răspuns:

Dacă știi ce să faci, fără îndoială. Mai ales dacă a experimentat singură înainte, făcând degețica.

| dullcat a răspuns:

Ce varste aveti? Da, exista orgasm si fara penetrare.Gasesti multe informartii pe internet (doar sa cauti cum/unde trebuie).

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| ywar a răspuns:

De ce nu faceti sex in pozitia 69? Daca o luati usor, cu rabdare si va invatati corpurile poate sa iasa ceva superb. Daca tu ejaculezi ea poata sa scuipe sau sa inghita. Daca vrea asta fa asa. Tu trebuie sa-i lingi labiile, clitorisul si sa-i bagi usor limba unde trebuie - adica in vagin. Ultima data cand am facut asta cu partenera mea am avut si eu orgasm si ea era pe pereti de placere.

Răspuns utilizator avertizat