| Andreas33 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare...e normal ca penisul meu sa aiba 14, 5 cm la 15 ani? Mi se pare mic, o sa mai creasca?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea penisului tau poate fi apreciata ca fiind cat se poate de... NORMALA. Acceseaza si citeste ca sa te convingi de ceea ce afirma un medic specialist in aceasta privinta.
https://unica.md/......-femeilor/
Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este mic. Va mai creste.

| Sofer a răspuns:

E perfect normal și asta doar tu vei vedea dacă o sa mai crească.

| CerealaCuOchi a răspuns:

E normal, poate nu ai atins inca "punctul final al pubertatii", plus ca exista la 18 ani baieti cu penisul de 12 cm

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Eu am avut-o de 17 la 13