| PârvuAnonym a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare mai tâmpita dar importanta pentru mine, cand creste capul (glandul) penisului cand iese?
Am 15 ani si inca nu mi-a iesit nu stiu daca este vreo problema.
Multumesc!

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu iese dacă nu îl belești.

| mihai69 a răspuns:

Nu "crește" și nici nu "iese" dacă nu îi tragi tu pielea înapoi.
Iar dacă ai încercat deja asta și nu ai reușit e posibil să ai o formă de fimoză. Mergi la un urolog.

| PârvuAnonym explică (pentru mihai69):

Dupa cat timp "iese" dupa ce fac ce mi-ai spus?

| mihai69 a răspuns (pentru PârvuAnonym):

În prima secundă, dacă nu ai fimoză.
Dacă nu reușești cu ea sculată, încearcă să vezi dacă se poate când nu e tare. În acest caz, dacă reușești, o să poți să o belești după ce faci ceva exerciții zilnice de lărgire folosind și un unguent emoliant. Fără să forțezi!

| PârvuAnonym explică (pentru mihai69):

Prin sex e mai usor?

| mihai69 a răspuns (pentru PârvuAnonym):

Nu prea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... el este mereu acolo, trebuie doar sa il descoperi.

| Sofer a răspuns:

Ia-l în mana și începe sa te joci cu el. Sus și jos.

| Xpressurself a răspuns:

Nu ai tata, frate, veri? Cu ei poti vorbi orce. Sunteti barbati doar.

| Hbxtj a răspuns:

Uita-te la un film porno si da pielea penisului sus si jos ca sa mangaie capul de mai multe ori, si daca nu iti iese, ai fimoza!