| ClauKiko69 a întrebat:

Salut! Am și eu o întrebare pentru băieți. Ați avut parte de Papule Perlante Peniene
(Îs niște bubițe albe ce se află pe coroana penisului) din ce am văzut pe net scria că ele au apărut din cauza că am incercat sa scot capul penisului forțat sau ceva de genul și că nu-i ceva grav, se poate face și operatie cu laser pentru a le elimina dar riști să rămâi cu cicatrice, nu mi se pare o soluție. Aștept păreri și din partea voastră și fără răutate... (Admini TPU vă rog să nu îmi ștergeți postarea!)

4 răspunsuri:
| AndresDarie2000 a răspuns:

Da, și eu am din alea. Și ce?! Nu mă deranjează cu nimic.

Atât timp cât fata te iubește așa cum ești, nu e o problemă deloc! happy

| ClauKiko69 explică (pentru AndresDarie2000):

Oricum doar eram curios câți băieți au. Știu că sunt și băieți care nu recunosc...

| Punctsivirgulaa a răspuns:

Da, fix eu am si nu stiu daca o sa ma crezi. Nu e sa zici ca sunt plin de d-astea dar, am cateva acolosa care nu se observa dupa mine.Nu face operatie bro pentru asa ceva decat daca ai mult prea multe si se vad ingrozitor, este perfect normal si ceva grav in nici un caz nu este.Nu prea cred ca le poti face ceva fara operatie ceea ce nu iti prea recomand, doar daca ai foarte multe ti am zis. Seara faina si stai linisit ca este normal!

| ClauKiko69 explică (pentru Punctsivirgulaa):

Eu sunt calm dar eram curios că dacă mai are cineva. Am în câteva dar nu mă deranjeaza cu nimic. Dar no sunt fete care atunci când le vad se găsesc la ce nu trebuie?