| ThinkpPink a întrebat:

Ce cadou pe Anul Nou pot sa-i fac unei fete? Sunt Mos Craciunul secret al unei colege de clasa si nu pre am idei ce cadou sa-i fac. Funda pentru cel mai original raspuns!

Răspuns Câştigător
| Sun life a răspuns:

Pai un parfum. o bratarica, un lantisor. o jucarie de plus[e ft semnificaiva]
o cana, ceva personificat. o rama in care sa pui o poza cu voi 2happy
succes!happy

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Uite aici cateva idei de cadouri, te asigur ca site-ul este curat si adevarat:

http://www.giftogether.com/......ge/ro.html

| AlexandraHristov a răspuns:

Eu doar iti dau idei. Cauta aici si sigur gasesti ceva ce sa-i placa la nebunie: http://z8.ro/cadoulcom / http://z8.ro/cadourioriginale

| ellyshor94 a răspuns:

Si la mine in cl se fac cadouri. eu i-am cumparat colegei mele, are 16 ani, un ponei roz de plus laughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor

| Andreea_2177 a răspuns:

Uite un cadou original! O cutiuta muzicala! incearca pe www.cutiuta-muzicala.ro

| AnGeLiNtHeNiGhT9 a răspuns:

Poi poti sa ii iei un lantisor, sau o cana cu o declaratie pe ea, sau poza, o perninita cu poza voastra sau un mesaj.Eu sincer m-as bucura daca mi-ar face cineva cadou unu dintre cele insirate mai in sus.(parerea mea de fata)

| Raluca_Maria_1997 a răspuns:

Eu zic că o seara rosie ar fi un cadou semnificativ....sau poate o pereche de mănuși si niste dulciuri

| Raluca_Maria_1997 a răspuns:

Eu zic că o esarfa rosie ar fi un cadou semnificativ....sau poate o pereche de mănuși si niste dulciuri...