| anonim_4396 a întrebat:

Salut.am si eu o nelamurire.am facut sex de multe ori si nu mi s-a rupt "ata". este vreo problema? daca raman cu ea asa poate sa ma afecteze? are vreun rol? daca se rupe ma ajuta la ceva? si am o sensibilitate pe penis, nu prea pot sa pun mana pe "varf"e cam sensibil sa fie din cauza "atei?". thanks

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e nici o problema, daca nu s-a rupt, nu te afecteaza cu nimic. E normal sa existe o sensibilitate mai mare pe capul penisului. Daca este excesiva este bine sa te vada un urolog. Nu are legatura cu ata, dar poate avea o legatura cu o infectie cu transmitere sexuala.

| arrriadna a răspuns:

Sal
Poti sa iesi la pensie cu ea intacta si nu-i nici o problema!
Daca tragi pielita de pe preputz (varf adica) si te doare e... logic...

| cipy a răspuns:

Da ai facut sex vreodata cu o fata virgina?
Se rupe numai daca o faci cu o fata virgina - nu e o chestie chiar usoar sa dezvirginezi o fata!