| Anonim2002222 a întrebat:

Salut
Am si eu o nelămurire si mai degrabă o curiozitate eu cu iubita mea pe data de 5 Decembrie am facut petting nu Am ejaculat deloc dar tot eram amandoi panicați trecuseră 3 saptamani de la acest "contact" iar fix in a 4 undeva la 12:30 noaptea i-a curs sange din vagin ( nu mult nici putin si era de o culoare rosie ) iar dimineata i-a venit ciclul in cantități normale cu o culoare normala care a durat 5 zile (atat dureaza la ea de fiecare data ) nu il are regulat dar sângele curge 5 zile. Intrebarea mea este daca mai poate sa fie gravida acum sau nu?
Simptome de sarcina nu a avut deloc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

CATEGORIC NU. Sangerarea menstruala se produce intotdeauna in cazul in care in ciclul menstrual care s-a terminat NU s-a format o sarcina. Sanatate!

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu poate fi gravida.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu este gravidă. O poți însarcina doar dacă ejaculezi în vaginul ei.