| Anonim2002222 a întrebat:

Am o intrebare (stiu ca am mai pus intrebarea asta) dar pe data de 5 Decembrie eu cu iubita mea "ne-am jucat " nu am facut sex ea fiin virgina si eu la fel doar ca la un moment dat dupa ce s-a frecat de penisul meu (timp in care amandoi aveam blugi groși si chiloți pe noi ) m-am uitat sa vad daca aveam acel lichid preejeculator. Nu am pus mana direct pe penis am pus mana le chiloți si m-am sters pe blugi bine iar dupa am introdus degetul in vagin dar nu foarte mult. Pe data de 25 Noiembrie i se terminase ciclul (5 zile dureaza la ea )
Iar pe dara de 26 Decembrie i-a venit ciclul dar inainte de a veni in noaptea de dinainte sa vina (12:30 noaptea ) a curs niste sange de culoare rosu diluat iar dimineata a venit cum trebuie cu o culoare normala si cantina-restaurant normala si a durat tot cinci zile. Acum intrebarile mea este:
Este posibil sa fie ciclu fals?
Este posibil sa fie gravida?
Tin sa precizez ca simptome de sarcina nu a avut
-spotting la implantare
-somnolenta
Pipi face la fel de mult ca si inainte si ii este foame noaptea dar asta este din cauza ca ultima ei masa este la 2-3-4-5 si mai ciugulește cate ceva dar foarte putin mai tarziu si cand se spală pe dinti ii vine sa vomite dar asta a fost mereu la ea din cauza ca are "gag reflex"
Este posibil sa fie gravida?
Sa fie ciclu fals?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsurile CORECTE la toate intrebarile tale sunt invariabil un NU cat se poate de categoric.

| Anonim2002222 explică (pentru corbulalbrosu):

Sunteti cel mai tare om toate mulțumirile mele pentru timpul acordat si in privat si in public

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Oare ai 5-6 ani sau mai mult?
Stii cum se fac copii?
Evident ca NU prin chiloti, blugi, cu perdea, cu prosop sau cu alte degete murdare, NUMAI prin sex cu penetrare vaginala, este posibila o sarcina.
Ciugulitul, mancatul si pipilica nu sunt semne de sarcina.
Vomitatul este de la bagatul periutei in gat, poate ca cineva ar trebui sa-i explice cum se spala corect pe dinti, si cum se tine corect o periuta in gura.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu se poate pune problema de sarcina...

| NotNamed a răspuns:

rolling on the floor Ba baiatule ba.....n.ai cum asa ceva efectiv rolling on the floor... Nu e nicidecum însărcinată. Nu inteleg ce mega teorie o mai fi si asta incat e atat de greu de inteles procesul asta de a face un copil.

| Anonim2002222 explică:

Am uitat sa precizez nu are un ciclu regulat
Cer raspunsuri serioase si rapide va rog