| Anonim2002222 a întrebat:

Buna seara am
Nevoie de ajutor iubitei mele in seara asta cand a mers la baie i-a curs niste sange de culoare rosie dar un rosu diluat (exact ca un rosu diluat cu apa) nu are ciclul regulat ii poate veni la interval de 28 29 30 35 34 40 de zile si tin sa Menționez ca pe data de 5 Decembrie am facut petting nu am ejaculat amandoi suntem virgini doar ca m-am uitat pe chiloți sa vad daca sunt "ud" iar dupa i-am bagat degetul in vagin de atunci au trecut 3 saptamani in care nu a avut niciun simptom de sarcina nu i-a curs sângele care indica împregnatea nu a avut grețuri nu a avut stări de voma, Ba chiar a avut simptomele normale de menstruație
Acnee creșterea parului in zonele intime rapid si durere de ovare dar cu toate astea a mancat-o in zona de jos (amandoi am zis ca e de la creșterea parului deoarece nu o manca in interior) este prima data cand pătește asa ceva si este foarte panicata
Ar putea fii însărcinată?

Răspuns Câştigător
| Roberrt21 a răspuns:

Uite, stai linsitit, odată ce nu ai ejaculat nu are cum sa fie însărcinată, așteptați amândoi sa ii vina ciclul, stiu ca așteptarea asta va omoara, dar ii va veni ciclul. Nu aveti de ce sa va faceti griji

14 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu are cum să fie gravidă.Să nu se panicheze. Mâncărimea aceea poate fi de la o candidoză. Fiind tânără(12-14 ani de abia acum îi creşte părul pubian) şi tu probabil că nu te-ai spălat pe mâini înainte de petting...
E bine să meargă la ginecolog.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria. In urma unui petting nu se poate sa ramana gravida.

| Teo29 a răspuns:

Nu cred ca e gravida, dar fiti oricum mai atenti pe viitor

| Roberrt21 a răspuns:

Cat timp nu ai ejaculat in ea, nu poate sa ramana însărcinată, când te ai uitat pe chiloței, si probabil ai atins acolo, ejaculasei sau nu?

| Anonim2002222 explică (pentru Roberrt21):

Nu ejaculasem era doar lichid preejeculator

| Roberrt21 a răspuns (pentru Anonim2002222):

Ca sa ramana însărcinată trebuie sa ejaculezi, iar ea sa fie in perioada fertilă, odată ce nu ai ejaculat, nu ai de ce sa iti faci griji, nu este însărcinată.
Burta o doare? Sau are doar acel lichid roșu/roz?

| Anonim2002222 explică (pentru Roberrt21):

Nu o doare nu

| Anonim2002222 explică (pentru Roberrt21):

Am mai vb cu cineva despre asta si a zis ca trebuie azi probabil sa ii vina ciclul

| Anonim2002222 explică (pentru Roberrt21):

Pai si care e treaba cu sângele? Nu s-a mai intamplat...

| Roberrt21 a răspuns (pentru Anonim2002222):

Nu stiu ce sa zic legat de asta, ar putea fi menstruatia, câteodată ii poate veni si fara durerile de burta, poate fi o infecție sau ceva de genul, nu stiu

| Anonim2002222 explică (pentru Roberrt21):

A fost si extrem de stresată de chestia asta

| Roberrt21 a răspuns (pentru Anonim2002222):

Oricum, sfatul meu, după ce ii vine ciclul si ii trece, sa meargă daca poate la un ginecolog sa vada care e treaba cu chestia asta, pentru liniștea ei.

| Roberrt21 a răspuns (pentru Anonim2002222):

Uite, stai linsitit, odată ce nu ai ejaculat nu are cum sa fie însărcinată, așteptați amândoi sa ii vina ciclul, stiu ca așteptarea asta va omoara, dar ii va veni ciclul. Nu aveti de ce sa va faceti griji

| Roberrt21 a răspuns:

Cand a inceput ultimul ciclu? În ce data?

| Anonim2002222 explică (pentru Roberrt21):

21 Noiembrie e in a 36 zi