| ElEmennt622 a întrebat:

Salut, am și eu o problemă. Am făcut sex protejat cu prietena mea, iar dupa ce am terminat am pus prezervativul in șervețel si l-am aruncat. Apoi m-am dus sa ma spăl pe mâini. Peste 4 ore am început sa ma "joc" cu vaginul ei și am bagat degetul in interiorul lui.
Intrebarea mea este: sunt sanse ca după 4 ore sa mai rămână spermatozoizi activi pe mâini (ținând cont ca m-am spălat si m-am sters bine pe mâini). Ea are sanse sa rămână gravida?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bă, esti nebun?

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ar trebui sa citesti inainte despre organele sexuale femeiesti si barbtesti, despre functiile lor reproductive, despre sex si conditiile in care poti lasa pe cineva insarcinata, ca sa nu ami vii cu intrebari fara pic de logica, ca aceasta.
pune mana si citeste!
Informatia toata este pe internet, educa-te ca ai nevoie, mai ales ca va jucati de-a sexul la varste atat de mici, fara sa aveti nici cele mai elementare cunsotinte despre organele voastre sexuale si secretiile lor.

| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt șanse sa rămână gravidă.

| alina2k18 a răspuns:

laughing Au murit sarmaniiwinking

| darrio2007 a răspuns (pentru alina2k18):

Dar si neuronii lui.

| ywar a răspuns:

Mai, eu ii bagam toata mana - ca la vaci! Da-o in gura ma-si!

| 90210 a răspuns:

NU

| Basilievski a răspuns:

Nu, spermatozoizii "mor" la contactul cu aerul.

| nebunaaiadinnoapte a răspuns:

Nup