| Bya` a întrebat:

>Bunaa`big grin<
Ammm si eu o problema`:-s
In clasa la mine este o fata care place un baiat de un anstraight face si baiatu` respectiv nu o baga in seamastraight face nici nu o saluta nimic. iar ea este nebuna dupa el.straight face isi face iluzii ca el o place.
Candva era o fata care avea numai 10 era preferataa profilorstraight face, iar acumm`.
A luat 7 in teza. 8 in oral... isi pune prietenele sa o sune daca e el pe mess`straight face si cand o sunam intra imediatstraight face
A fost ziua unei colege de curand iar eu am incercat sa flirtez cu el pentru ca eu am stat cu el cu doi ani in urma. si am flirtat si am incercat sa flirtez cu el in vederea prietenei mele. ca sa se convinga ca baiatul acela nu simte nimic pentruuu ea`
Sincer prefer sa ma urasca pe mine decat sa mai sufere pentru ellll`
rolling eyes
Ajutati.ma va rog[-o<
Funda mareeeeeeeeeeebig hug

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Crezi ca prin cea ce faci vei ajuta pe cineva? Crezi ca cineva i-ti va fi recunoscator sau recunoscatoare? Nu. Tot cea ce faci se va intoarce impotriva ta. Sa nu uiti ca in viata asta esti singura. Nu ai pe nimenea. De cate ori vei avea nevoie de ceva sau de cineva, fi sigura ca nu te va ajuta nimenea. Totul este o minciuna. Daca patesti ceva rau altii se vor bucura. Binenteles prin spate. Sa nu crezi ca cineva fa face ceva pentru tine fara sa aiba un castig de pe urma ta. Si inca ceva big grinragoste cu forta nu se face. Fiecare are un cap fiecare are o cale, are un drum. Nu incerca sa i-l schimbi. De carma ai auzit? Lasa lucrurile asa daca vrei ca tot raul sa nu se rasfranga asupra ta. Eu am dedus ca tu esti o persoana sensibila draguta si cu bun simt. Dar ai grija : / Incearca sa traiesti in lumea ta si lasa-i pe altii sa-si aleaga calea in viata. Teai gandit ca poate asa vrea dumnezeu sa se poarte cu ea? Daca am gresit te rog sa ma ierti dar ai prea mult bun simt si este pacat sa platesti pentru greselile altora Te rog nu te supara Pa

4 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

Eu zic sa stati tu de vorba cu el, daca tot va cunoastetihappy...si spune`i despre problema prietene talehappy. Si el iti va spune exact ce simtehappy

| UNfriendLY a răspuns:

Poate il faci pe ala sa te placa si iese mai rau.
daca lui nu-i place de fata aia, care e problema spune-i dreq sa-si bage aia mintile in cap ca nu-i sfarsitu' lumii, are timp de combinari, sa puna mana pe carte sa-si faca un viitor

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Probabil e doar o obsesie, vorbeste cu ea si spune-i ca nu e cea care a fost odata si ca s-a schimbat in rau... sper sa fie bine bafta!

| Chowder a răspuns:

Aiurea...
spune-i verde in fata asta
va intelege.
Pa, pa.