| thesickboy11 a întrebat:

Salutari!
De ceva timp, o colega de clasa se tot baga in seama cu mine, imi trimite mesaje si ma tot preseaza sa stau cu ea in banca.
Credeti ca ma place? Daca da, cum as putea sa ii spun mai subtil sa ma lase in pace?(mi-e cam antipatica).

Răspuns Câştigător
| sasaomulsubtire a răspuns:

Fa-i complimente altei fete in mod repetat, de față cu ea. O sa scapi si, bonus, o sa vezi si o partidă de box intre fete.

3 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Nu cred că te place.
Cred că vrea doar să-ți fure sandwich-ul.
laughing))

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Clar ii place din ce zici tu acolo ca nu depunea ea atat efort degeaba. Ii zici de cateva ori ca n-ai chef si ar trebui sa inteleaga si ea mesajul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arde-o