| k1duTzuu a întrebat:

auziti am o problema, i-am dat unei fete cerere de prietenie, si nu a acceptat-o nici pana acum (a trecut 1 sapt) si magandeam ce s-o fi intamplat... am facut alt cont de fb si i-am dat cerere si n-o acceptat-o pana nu i-am trimis mesaj. In conversatie am intrebat-o de ce nu a acceptat cererea, si mi-a zis ca de abia acum a primit-o( odata cu mesajul pecare i l-am dat, dar cerereai-am dato mai demult) si acum de pe contul original vr sa fac cumva sa-mi vada cererea, presupun ca nu-i apare., cum fac sa vada ea cererea fara sa ii trimit mesaj... imi place si de eahee hee si imi erusine cumva sa o ontactez. Bine eu vreau rasp la problema dc nu ii apare cererea? cum pot rezolva problema? Multumesc!

2 răspunsuri:
| TaNaNaNaNa a răspuns:

laughing Pff,din nefericire,cred ca nu e interesata de tine sau exista un alt motiv pentru. care nu iti da "Confirm" :/ E putin probabil sa nu-i arate cererea de prietenie,dar,nah,ce ar fi putut sa spuna fata?(si eu am spus scuza asta multor persoane laughing.A gasit si ea un raspuns,incearca sa nu fii prea stresant, dar, sa inteleg ca noul cont e anonim, adica, nu ai numele real? Mai bine indraznesti sa mai dai de vreo 10 ori cerere de prietenie,dupa contul adevarat,apoi,poti sa insisti si cu mesaj :/ Eu cred ca ii arata cererea de prietenie,doar ca se face ca nu o vede laughing Poate e genul de fata care nu are incredere in oricine si accepta numai cererile de la persoane cunoscute laughing Oricum,nu ai nimic de pierdut,pana nu risti,nu castigi,asa ca, mult curaj si daca o cunosti in realitate, cel putin din vedere, ai sansa sa o vezi, etc. incearca sa vorbesti cu ea fata in fatawinking

| godzila007 a răspuns:

De unde sti tu ca nu ii apare notificarea cu cererea de prietenie? Poate nu vrea sa ti-o accepte, ca nu te cunoaste, incerca sa ii trimiti din nou!