| andrei0825 a întrebat:

Salut, am si eu o problema. De fiecare data cand invit o fata in oras, pe care o cunosc, ma refuza, dar prin motive de gen "saptamana asta sunt foarte ocupata", "zilele astea sunt ocupata" si daca o intreb peste o saptamana, la fel imi zice. Ce inseamna asta? Am eu o problema? Chiar ma streseaza. Ma puteti ajuta in vreun fel? Va rog.

Răspuns Câştigător
| stefania2011 a răspuns:

Pai poate nu te place si nu vrea sa fie vazuta cu tine (nu zic ca esti urat)dar cred ca vei intalni fata potrivita

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu esti acceptat de fete poate nu le placi si nu au curaj sa recunoasca asta ori treci printr-un moment complicat.

| Carmen a răspuns:

Nu e interesata de tine.simplu.accepta si mergi mai departe.eu ca fata, daca imi placea de un tip, imi faceam macar 30min sa ma intalnesc cu el, cu toate ca as fi foarte ocupata.

| BloodPrison a răspuns:

Pai si eu mai faceam asa, dar nu ca vroiam sa il refuz ci pentru ca eram mai rusinoasa si nu prea imi placea sa stau pe langa baieti>Cred ca acesta este motivul principal
scceswinking