| fydo a întrebat:

am si eu o problema. e prima mea incercare sa spun asabig grin
curand o sa o fac cu o fata big grin cum e faza cu 1 numar 2... etc.? imi puteti explica? dau funda. vreau seriozitate happy

Răspuns Câştigător
| Shinnok9409 a răspuns:

Mai omule nu lua in seama alte raspunsuri rautacioase uite cum sta treaba:un numar e atunci pana iti dai drumul daca u iti dai drumu de 3 ori intr-o singura partida ai facut 3 numerewinking adica atat te tine daca te intreaba prietenii stiu altii care ia tinut si 8 am auzit si zmei cu 12 numere de regula prima data o sa fie intre 3 maxim 4 numere o sa vezi k nu ca si cu manuela senzatia e diferita anduranta e mai scazuta.adik na visul oricarei femei e k primul numar fiind ala in care penisul iti sta in erectie cel mai tare sa dureze cat mai mult dar ironia sortii acel prim numar dureaza cel mai putin laughing asta e generalist dar dupa ce te vei invata cu corpul iubitei tale o sa vezi k o sa rezisti din ce in ce mai mult.cheia succesului este repetitia aaa si niciodata fara prezervativ daca esti la inceput da vezi u incearca durex k au o gama larga pentru fiecare ce ii trebuie happy si au si o foaie cu instructiuni e bine sa le citsti prima data sa o faci cum trebuie nu trebuie sa zici vaii stiu ca am mai vzt sexul e o arta.realitatea e diferita.hai bafta cu prietena ta si nu te grabiwinking decat atunci cand e cazul

| fydo explică (pentru Shinnok9409):

Inca ceva. atunci cand dai un numar si ai perzevativul trebuie sa il schimbi dupa acel numar sau cum? multumesc mult!

| Shinnok9409 a răspuns (pentru fydo):

Da man k altfel prezervativul se va rupe si risti sa curga lichidul si faci altele Doamne fereste. oricum ai 3 intr-un pachet de durex erau odata 3+1 gratis da nu am mai vazut decat foarte putine cutii din acelea. oricum iti dai seama daca ai punguta aia din fata plina nici tu nu o sa te simit prea binewinking logic deci il dai frumos jos si repede pui altu zic repede ca sa nu dispara atmosfera happy bafta

| fydo explică (pentru Shinnok9409):

Ok mersi mult poti sa imi dai id tau sau da-mi tu add fydo1094@yahoo.com pentru alte probleme big grin

7 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Un numar = atunci cand ejaculezi. In functie de numarul de ejaculari se stabileste si cate numere ai avut in aceea partida.

| unknownn a răspuns:

Dafuck?!
Ce o sa faceti? Clatite?

| victorandrei a răspuns:

Alegi din 100 3 numere, le imparti la 10 si inmultesti rezultatul cu 4. Daca iti da cu virgula scoti radacina patrata si dublezi scotand astfel de sub radical.

| December a răspuns:

laughing))) vezi sa nu-i spui ei chestia cu numerele, daca nu sti ce gen e. Poate ramai fara nimic laughing. Hai frate, n-ai auzit in viata ta expresia asta la nimeni? Ce dumnezeu crezi ca poate sa insemne?