| FaNa1337K a întrebat:

Salutare la toata lumea si scuzati-mi deranjul.
Deci, de curand pe internet am cunoscut o fata.
Si vreau sa-mi spuneti ce cadou (sau altceva de genu) as putea sa-i ofer la "Prima intalnire", cer seriozitate, multumesc!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Un buchet, nu foarte mare, din florile ei preferate este suficient. Ceva in plus nu pica bine.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La prima intalnire se merge cu o floare nu cu cadou

| FaNa1337K explică (pentru mona):

(sau altceva de genu) nu s-a vazut clar?

| mona a răspuns (pentru FaNa1337K):

Foarte clar...scuze.

| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Flori, cu siguranta flori! Si daca vrei tu, ceva simbolic, dar te sfatuiesc sa lasi asta pentru viitoarele intalniri.
Succes! Te pup kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La prima intalnire cel mai frumos ar fi sa ii daruiesti un buchet de trandafiri rosii, astfel ii vei arata ca ai si ceva sentimente fata de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, cel mai frumos dar ar fi un trandafir alb.Cei rosii sunt prea 'comuni'. In schimb, trandafirul alb e special.

| andru10best a răspuns:

Flori si bomboane Raffaello.

| diavolitadulce a răspuns:

Prima intalnire? Trandafiri rosii, clar! Si daca vrei sa continui opteaza pentru o mica bijuterie happy ori daca este o copila dragalasa (din punct de vedere al acarcterului) ii poti oferi pe langa trandafiri ciocolata si poate si o jucarie din plus happy Bafta!