| SupraNatural20 a întrebat:

Salut am si eu o problema si nu stiu cat de grava e... De 2 zile ma doare usor nu dureri mari dar se simte ca testiculul meu stang e putin mai umflat ca cel drept oare de ce, oare m-am lovit... oare necesita operatie isi va reveni astept raspuns va rog nu raspundeti la misto

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Vezi să nu cumva să îți fi răsucit teticolul în somn s-a mai întamplat astfel de cazuri, du-te maine la un medic de urgență și vezi care e problema, nu de altceva de dumnezeu știe poate ai altceva și nu e de glumă. Așa că nu sta și zice lasă că trece.

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ori te-ai lovit, ori ai contactat vreo boală cu transmitere sexuală, poate fi și o răceală. Ai fost la curve? Te-ai culcat cu cineva?

| SupraNatural20 explică (pentru Azµre):

Nu am facut sex cu nimeni de ceva timp... m-am culcat fara nici-o durere si m-am trezit cu o durere usoara. e o durere suportabila uit de ea dar cand stau si nu fac nimic simt. sper sa imi treaca si culmea ma doare doar cel stang si nu ambi. cred ca m-am lovit cand am dormit ...chiar nu stiu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Exact ce am comentat eu la celalat raspuns de-al tau.rolling on the floor

| Azµre a răspuns (pentru SupraNatural20):

Vezi să nu cumva să îți fi răsucit teticolul în somn s-a mai întamplat astfel de cazuri, du-te maine la un medic de urgență și vezi care e problema, nu de altceva de dumnezeu știe poate ai altceva și nu e de glumă. Așa că nu sta și zice lasă că trece.

| h3r a răspuns:

Buna. Poate e o simpla umflatura, cine stie de la ce. Nu pune raul in fata, o sa-ti treaca.

In cel mai rau caz, fa o vizita la medic.
Take care... sanatate!

| Nieuwenhuis77 a răspuns:

Du-te la doctor. E cel mai bine.