| punctuleţ a întrebat:

Am si eu o problemutaaa. Imi place extrem de mult de un baiat pe care nu l-am vazut in viata mea. Suntem din orase diferite. laughing) Asaaa. siii simt ca este ceea ce vreau. adica este altfel, mai ciudatel si ador asta. nu stiu ce sa fac. sa-mi dau frău liber sentimentelor sau sa fiu mai retinuta. el imi zice mereu ca ma adora si ca sunt speciala si chestii de genu, iar eu ma simt minunat :d

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Buna, tu crezi in asa ceva? In aceasta dragoste virtuala? hai sa fim seriosi! Tu meriti mult mai mult decat acest individ virtual care iti insira tot felul de chestii pe acest monitor! Faptul ca sunteti la aceasta distanta va distruge orice sansa de a fi impreuna! Cum ai sa te intalnesti cu el? odata pe an? sau il vei saruta virtual? hai sa fim seriosi! Arata ca ai discernamant, ca esti o fata cu capul pe umeri careia ii place viata adevarata nu ascunsa sub un monitor! Vei vedea ca va apare el si acel baiat care sa te aprecieze si sa te iubeasca asa cum meriti! si eu te pot aborda si face incat sa zici ca dragostea e cel mai frumos sentiment pe care l-ai intalnit! Dar nu e asa, nu asa cunosti o persoana...te rog ai grija de tine! multa bafta!

| punctuleţ explică (pentru superdorex):

Mi-ai cam dat de gandit laughing

6 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Din moment ce "nu l-ai vazut in viata ta" exista sanse foarte mari ca "tipul" sa fi un mos de 60 de ani a carui viata (sau ce a mai ramas din ea)este strans legata de "accesul" la internet.Parerea mea personala este ca atat timp cat voi nu v-ati intalnit "face to face" nu are niciun rost sa dezvolti sentimente fata de el. Spune-i ca ai vrea sa vorbesti cu el (intr-un loc populat)daca nu accepta are ceva de ascuns sau pur si simplu nu te place, daca accepta poate ca totul este spre mai bine. Daca il placi atat de mult ii poti spune in fata, alta modalitate nu gasesc.

| punctuleţ explică (pentru AshuraElric):

Ma refeream ca nu l-am vazut in realitate, slava domnului ca stiu cati ani are si cum arata. laughing

| Blondda a răspuns:

Baieti altfel? nu exista, sunt toti la fel, imi imaginez ca daca nu l-ai vazut simti ca e altfel, dar nu, testeaza-l, pune o alta fata sa se dea la el sa ii vezi reactia, BAIETI ALTFEL NU SUNT!

Răspuns utilizator avertizat
| punctuleţ explică:

Frâu*