| Vlad_Raicu_1996 a întrebat:

Salut. Am si eu oarecum daca pot sa-i spun, o problema, si anume obsesia pentru femei maritate. Si cand spun obsesie, ma refer ca nu socializez pe Facebook, Insta, etc decat cu femei maritate, am o atractie pentru ele, mi se par mature si cu o gandire total diferita si nu sunt in calduri ca astea singure si tinere. De exemplu, chiar acum am o relatie cu o femeie maritata, vrea sa isi lase sotul, sa isi ia cei doi copii si sa plece cu mine. Voi ce spuneti? Este o problema sau sunt mai diferit? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

O mașină din fabrica nu se compara cu cea care are remorca laughing

2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

"nu sunt in calduri" dar "vrea sa isi lase sotul, sa isi cei doi copii si sa plece cu mine"
rolling on the floor
Fraiere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii cand sunt tineri au tendinta de a se indragosti de femei mature, O fata maritata se comporta mai matura. Pentru o idila o aventura e ok da sa ei o femeie cu copii. e prostie
Cheltuieli mari iar dupa 2 nasteri...