| Alee23 a întrebat:

Am un notebook Acer Aspire one D255 si nu reusesc sa-l conectez la internet prin fir...imi poate explicaa cineva?

Răspuns Câştigător
| realistul01 a răspuns:

Cel mai probabil iti lipseste driver-ul de la placa de retea, il gasesti pe CD-ul la notebook, sau pe site-ul producatorului, adica pe acer.com sau daca nici asta nu ajuta cauta pe google Acer aspire one d255 lan driver

5 răspunsuri:
| realistul01 a răspuns:

Dar ca sa vezi daca lipseste driver-ul intra in device manager

| SouLIce a răspuns:

Poate nu ai driverul de la placa de restea instalat

| Alee23 explică (pentru SouLIce):

In regula...si cum il descarc?laughing)

| NnDWtf a răspuns:

Si asta are legatura cu Dragoste si Sex pentru ca tu iti iubesti notebookul si e vorba despre introducerea unui fir in notebook facand astfel o conexiune, gen sex?

| Alee23 explică:

Problem solved. Multumesc :*