| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am venit de la o petrecere, am dormit acolo iar dimineata am plecat acasa, de la un timp ma doare burta, sunt balonat ( mentionez ca sunt baiat )... si am si uneori stari de greata Va rog tratati cu seriozitate, baietii pot ramane gravizi? Spun ca de cand a inceput Craciunul, am mancat mai bine. si ma doare uneori burta, sunt balonat! DAU FUNDA sad

8 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Intrebarea ta e pe bune? cati ani ai totusi? nu pot sa cred ca cineva poate fi atata de prost!

| Necunoscut112 a răspuns:

Puneti intrebari atat de tampite pentru ca nu aveti o educatie, probabil parintii va spun ca v-a adus barza

| Flaviia16 a răspuns:

Nu,baietii nu pot ramene gravizi rolling eyes

| th4inspiration a răspuns:

OMFG laughing imposible but true

| VIPcristian a răspuns:

Nu imi bat joc, dar nu ma intelege gresit; te-o fu``` in cur cineva sau te-ai imblnavit :l

| adyadi00 a răspuns:

rolling on the floor

| adyadi00 a răspuns:

OMG ce prost ii copilu asta "baiat gravid"

| crisione a răspuns:

DA.Te anunt ca ve fi o mamica/tatic cum vrei tu sa te numesti sau sa te numim fericit/ahappyNu pot sa cred ca poti sa fi atat de idiot!laughing Deci sa inteleg ca toti oamenii care sunt balonati la un moment sunt gravizi?!laughing