| alexandrunaj a întrebat:

Salut.Am vorbit cu o prietena pe Facebook si am invitat-o in oras, a refuzat, dupa cateva zile iar am invitat-o iar mi-a dat alta scuza si cu replica,, in alta zi". Dupa, am vorbit cu ea cu o zi inainte de 1 martie si am vazut ca raspundea greu la mesaje, asa ca am renuntat, am intrerupt conversatia.De 1 martie, nu am vrut sa vorbesc cu ea pentru ca ma cam saturasem sa fiu refuzat. Pe 5 martie am cautat-o iar, dar a raspuns greu la mesaj si nu am continuat conversatia. Astazi e 9 martie. Stiu ca nu am bagat-o in seama de sarbatorile femeilor, dar pur si simplu ma cam saturasem sa intru doar eu in discutie si sa fiu refuzat.Ce ziceti, sa o las moarta pentru o perioada si sa ma incerc dupa?

4 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Las-o balta de tot.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai absolut nicio sansa. Ea nu simte, nu manifesta, nu are nici un fel de sentimente fata de persoana ta. Atractia sentimentala trebuie sa fie in mod obligatoriu reciproca. In cazul ei nu exista asa ceva si probabil nici nu va exista vreodata. Cel mai indicat ar fi sa-ti cauti o alta fata care sa te aprecieze la adevarata ta valoare. Succes.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Femeia ti-a dat elegant de inteles ca nu o intereseaza! Nu mai bate apa in piua ca nu vrea sa fie sau sa discute cu tine.

| Deian27 a răspuns:

Tu nu cred ca stii ce inseamna sa o lasi balta, de ce te complici cu o fata care nu te vrea, daca ai fost refuzat odata si iti raspunde greu, tu ai impresia ca o sa reusesti? Nu vreau sa te pun la pamant dar iti va fi cu mult mai bine sa o rupi de tot cu ea decat sa contiunui asa...baftawinking