| mdaa_3922 a întrebat:

Anul acesta am intrat la liceu si imi place de o fata care nu prea pare sa fie interesata de mine. Mai mergem impreuna cu alti colegi prin cluburi si chestii de astea... dar cum am zis nu prea da semnale sa fie interesata de minestraight face... cum as putea sa-i atrag atentia? big grin (daca se poate fara raspunsuri gen "pune-te pe carte")

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

E greu. Daca ai fi avut o sansa la ea, ai fi stiut-o deja pentru ca ti-ar fi dat ea de inteles. Stii vorba aia, "baiatul alege"? Ei bine, eu zic altfel..."baiatul alege, dar alege fata care l-a ales pe el". In ultima instanta, daca devii disperat si simti ca nu mai poti fara ea, spune-i direct. Sunt sanse mici, dar cine stie... Si apoi, ce ai de pierdut?

2 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Eu si cu tine, frate! Vezi sa nu dai fail cu ea!(cum am dat eu). Da un mesaj in privat despre cum au decurs lucrurile.(daca vrei)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scriei o invitatie la un suc prin apropiere si semneazate admirator secret