| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca baiatul e mai mic cu citeva luni ca fata? Daca ati auzit de asa cazuri dati exemple va rog.

Răspuns Câştigător
| Cosmiinna a răspuns:

Prietenul meu e cu 8 luni mai mic decat mine si ne intelegem super bine, chiar nu conteaza varsta tongue cat timp exista atractie si iubire! :*

3 răspunsuri:
| sunset a răspuns:

Prietenul meu e cu 1 an mai mic ca mine, si chiar nu conteaza
baftahappy

| Anastasy a răspuns:

Nu are absolut nimic sunt cazuri ca sunt si cu ani dar niste luni este o nimica toata.

| EuTeIubescBa a răspuns:

Ce sa aiba? thinking Nu are nimic happy Si eu am fost cu un baiat mai mic cu un an ca mine, si cunosc mai multe cazuri de genul acesta. :*
Bafta :*