| anonim_4396 a întrebat:

Daca baiatul e mai mic cu citeva luni ca fata intr-o relatie este ceva normal sau nu prea? Daca ati auzit de asa cazuri dati exemple va rog.

Răspuns Câştigător
| justfreelove a răspuns:

O fata mai mare intr-o relatie e o binecuvantare tongue. ea deja are mai multa experienta ca tine si evident stie unele chestii pe care altele inca le invata sau nu vor sa incerce big grin
ideea e ca mai bine nu judeci oamenii dupa varsta tongue

15 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Apopo da-mi voie sa iti spun ceva legat de avataru tau care ar trebui sa te reprezinte. Vampirii au corpul rece pentru ca sangele nu circula, daca sangele nu circula, logic ca nu au erectie, prin urmare vampirii sunt impotenti:! Io zic sa iti pui la avatar baietul lup tongue

| Michael6996 a răspuns (pentru justfreelove):

Oleaca te gresesti!

| justfreelove a răspuns (pentru Michael6996):

Lamureste-ma. de fapt cauta mai bine ce inseamna erectie pe goole. Tu crezi ca sangele ala se pompeaza in penis de la sine? de obicei ne scapa astfel de detalii cand ne uitam la un film laughing

| Michael6996 a răspuns (pentru justfreelove):

Depinde ce film cu vampiri ai vazut.

| justfreelove a răspuns (pentru Michael6996):

Eu vb de logica nu de film laughing. In toate filmele vampirii au sangele rece si nu le bate inima laughing
Prin urmare e logic sa fie impotenti. Acuma daca ne luam de filme, descrierea din twilight este mult prea diferita de tot ceea ce am vazut pana atunci. Vampiri care sclipesc la soare laughing in loc sa se faca scrum? lol

| Michael6996 a răspuns (pentru justfreelove):

Da de clipire chiar au exagerat. Vampirii sunt cu singe rece dar totusi inima bate adica ei pot intretine relatii sexuale dar sunt sterili. Daca nu ai vazut the vampire diariesuite arent sezonu 2.

| justfreelove a răspuns (pentru Michael6996):

Stii ca sangele ramane cald datorita faptului ca circula prin organism, si inima il face sa circule, prin urmare daca sangele e rece, acesta nu cricula si daca nu circula atunci inima nu bate(inima e o pompa). Acuma sa nu aduci reptilele in dicutie deoarece acestea au alta compozitie a sangelui, astfel daca tai capul unui sarpe, impulsurile pe care creierul i le-a trimis deja in corp, face reptila sa se miste cateva ore fara cap. prin urmare nu este cazul de fata deoarece vampirii au fost oameni care au murit si care inca au capacitatea de a rationa.

| Michael6996 a răspuns (pentru justfreelove):

In toate filmele cu vampirii fac sex. Dupa cum spui si tu inseamna ca singele intr-adevar circula singele in corpul lor. Sau organul sexual lucreaza altfel.

| justfreelove a răspuns (pentru Michael6996):

Sau filmele sunt irealiste laughing Fantezia femeilor e sa faca sex cu un baiat tandru, misterios cu o gandire mai matura decat cei din jur, prin urmare fara doar si poate (vezi cartile lu anne rice) se face exceptie de la regula. Dar daca te gandesti logic ca din moment ce inima lor nu bate (in toate scrie chestia asta) si sangele nu circula este logic ca sa nu aiba erectie. Dar na femeile sunt putin mai irealiste de fel, asa ca imposibilul este posibil chiar daca sfideaza legile biologice. laughing

| Michael6996 a răspuns (pentru justfreelove):

Poate ca chiar ai dreptate. Inca nu au fost descoperiti vampirii ca sa stim exact ca au sau nu erectie, pot sau nu face sex. Asa ca doar ne imaginam. Crezi ca chiar exista vampiri printre noi?

| justfreelove a răspuns (pentru Michael6996):

Eu cred in fapte nu in vorbe. Nu poti spune ca exista sau nu exista atat timp cat nu ai o dovada la mana. Tot ce am spus mai sus a fost o analiza logica a sistemului circulator al vampirilor, avand in vedere ca ei provin din oameni (un fel de parazit) si prin urmare la un om daca nu ii circula sangele in organism si nu ii bate inima, nu are cum sa aiba erectie (banuiesc ca stii cum se produce aceasta sau ai chiulit de la anatomie?). Peste tot se spune ca sunt "undead" (nemorti - morti vii) - prin urmare mortii sunt cadavre in putrefactie care au un termen de valabilitate pana se descompun complet, asta desigur daca nu exista ceva care sa le mentina proaspete ca un fel de catalizator (sangele in povestile cu vampiri)

| Michael6996 a răspuns (pentru justfreelove):

Nu de la anatomie nu am chiulit. Daca din punct de vedere locic chiar ai dreptate. In filme am vazut 2 versiuni diferite despre vampiri iar stiintific ori nu sau gasit dovezi despre vamiri si este doar un mit ori sa gasit dovezi dar nu au fost spuse despre autoritati.

| вяυηєтнα a răspuns:

Da e normalhappy Eu stiu doar exemplu la parintii meibig grin.Mami e mai mare k si tati cu 1 anbig grin si se inteleg de minune:X Eu zic k e destul de normal k nu varsta conteazahappy!

| Bybyutzzzz a răspuns:

Da, e normal, dar cel mai mult conteaza daca cei doi se iubesc...
Iubirea n-are varsta!

| InocentKid32 a răspuns:

E mai mult decat normal :d fostul meu iubit era mai mic decat mine cu 1 an. desii nu parea era mai mic :d si ne-am inteles perfect pana a trebuit sa plece in Italia cu familia. si nu cred ca se va mai intoarce. oricum :d iubirea nu are varsta! asa ca traiti clipabatting eyelashes