| thephantom23 a întrebat:

Salut. As avea nevoie de ajutorul vostru in legatura cu cateva locatii adecvate pentru un date in Bucuresti. (De la sugestii de cafenele pana la activitati in aer liber). Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Puteti merge prin gradina botanica, parcul tineretului sau parcul carol. Puteti lua un suc sau o cafea si sa va plimbati prin centru vechi. Depinde foarte mult si de cum este ea, ce ii place. Poate e o tipa careia nu ii plac plimbarile prin parc, si atunci ar fi o idee buna sa mergeti in mall la cafenea. Afla ce i-ar placea sa faceti si vezi daca sunteti compatibili din punctul asta de vedere.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sinaia.

| Goete a răspuns:

Cluburi liberale nu sunt?

| MihaiSpeedster a răspuns:

Cișmigiu.

| Baby02bbbbb a răspuns:

Recomand Linea closer to the moon str lipscani nr 17 sau Bistro Cișmigiu str regina Elisabeta nr 38. Sunt 2 restaurante foarte aranjate și cochete perfecte pentru întâlnire

| Baby02bbbbb a răspuns:

Da și tu funda cuiva ca nu te costa nimic