| Remus12 a întrebat:

As avea nevoie de niste sfaturi daca mi le puteti da cumva..Sunt baiat ma numesc Remus am 14ani. Vreau sa-mi dati niste subiecte de discutat.De exemplu cand vorbesc cu fete vorbesc asa cat de cat dupa care nu mai am despre ce sa vorbesc. Daca ma puteti cumva ajuta nu stiu exact..cu ceva subiecte despre care as putea discuta sau...Nu stiu sincer multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Solitude15 a răspuns:

Pai trebuie sa gasesti subiecte cum ar fi "ce face in timpul liber ce sport prefera ce aroma la parfum iubeste ce filme priveste ce muzica asculta ce culori ii plac intrebari de logica si sunt sute si mii de subiecte de genul asta " fundita happy

4 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

14 ani....sa vedem. pokemon, tom and jerry, chestii dinacestea. pune mana pe carte pramatie lasa dracu fetele ca or sa iti manance ficatii daca incepi sa vorbesti cu ele de la 14 ani.

| Remus12 explică (pentru shadow72):

Semstrul trecut am avut media 9.56. Mie mi se pare ca invat si am invatat destul pe langa asta nu ar trebui sa mai fac si altceva?
bineinteles ca mai merg la un suc pe afara la un fotbal cv dar totusi.

| shadow72 a răspuns (pentru Remus12):

Frate femeile dauneaza grav sanatatii si buzunarului....chestia e ca la 14 ani o fata are in cap sa stranga mai multi admiratori decat prietena ei, sa aiba mai multi preiteni pe facebook si asa mai departe.stai cu baietii pana la vreo 17 ani apoi te apuci de agatat fete. sfatul meu prietene, faci cum crezi.

| Remus12 explică:

Multumesc pentru toate raspunsurile!