| tr3ig a întrebat:

As dori un sfat de la voi, de preferat de la fete.

As dori ai mult de la prietena mea! Adica as vrea si eu ca oice barbat ceva mai mult, sa facem un sex oral, lucruri din astea, dar ea nu ma lasa.

De ce voi fetele sunteti asa ciudate? Adica de ce nu ati vrea sex oral? Sau ce ar deranja-o pe ea?! Astept cateva raspunsuri sa stiu ce sa fac!

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Sunt fel si fel de persoana, dude
Nu sunt ciudate fetele. Unora le place, altora nu...sau inca nu stiu cum e. Da-i acadeaua, mrr

| Violleta2022 a răspuns:

Daca a-ti incepe sexul cu o baie romantica, cu lumanari si sampanie, ai obtine tot ce vrei de la ea, este o jena pe care unele fete o simt cand este vorba de oral, dar cand totul porneste de la o baie... cine stie ce surprize placute poti avea, mai ales daca esti tu primul care oferi si o faci sa simta ceva ceea ce nu a mai simtit.

| tr3ig explică (pentru Violleta2022):

Pai asta vreau, sa fiu eu primul care ofera big grin

| corbulalbrosu a răspuns:

Nivelul de "perversivitate" cat si cel al fanteziilor sexuale acceptabile difera de la o persoana la alta. Depinde de firea fiecaruia, de educatie, de moralitate, de credinta, de varsta, de etc. etc. etc. Vei fi nevoit sa incepi sa o "educi" sau macar sa incerci sa faci asa ceva; incet, incet, putin cate putin si este posibil ca in timp chiar sa poti spera ca vei reusi. Depinde de farmecul/sarmul tau, de puterea ta de convingere dar in principal... de firea ei. Succes!

| CuriousStuff a răspuns:

Cum a zis si seth, oamenii sunt diferiti si fiecaruia ii place altceva.
Discutia asta trebuie sa o ai cu ea, nu cu noi. Invit-o la o discutie serioasa pe tema asta, intreab-o ce ii place, ce nu, propune-i sa incercati uneori fanteziile tale si uneori pe ale ei. Conversatiile astea sunt esentiale intr-o relatie. Dar nu trebuie facute in gluma sau la misto, ci cat se poate de serios si matur. Pentru ca doar daca abordezi subiectele astea putin mai tabu intr-un mod matur, doar atunci poti sa o convingi si pe ea sa participe activ la ele, si sa-si expuna punctul de vedere.

| seth2016 a răspuns:

Nu la toate fetele le place asta. S-ar putea sa te lase o data ca sa vada cum e. S-ar putea sa se sacrifice de dragul tau. S-ar putea sa te paraseasca daca insisti.

Nu e nimic ciudat. Oamenii sunt foarte diferiti.

| Kira5854 a răspuns:

Simplu : sexul oral e privit ca o injosire pentru femei, astfel ea il priveste ca pe o injosire.
Vorbeste serios cu ea despre asta, spune-i sa se informeze uite si cateva linkuri pe care i le poti recomanda:
http://www.eva.ro/......37808.html
http://www.csid.ro/......u-4501825/

spune-i sa caute beneficii si dezavantaje ale lui si apoi sa dea un rapsuns pe care tu il vei respecta...
ai putea sa ii faci tu ei, totusi. poate va deveni mai deschisa si o sa vrea sa intoarca placerea.

| ambicio a răspuns:

Eu daca as fi in locul ei te-as parasi, de ce sa fie ciudata daca nu accepta asa ceva? Cati ani are?