| gogoasa_7059 a întrebat:

Salutare. Maine ma duc la prietena mea acasa, este singura si ne-am propus sa o facem. Ea este virgina, eu nu.
Stiu cum se dizvirgineaza, nu am m-ai facut-o dar m-am documentat, dar as dori sa stiu ce parere aveti de sexul oral.
Dau FUNDA si astept raspunsuri serioase.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care au raspuns probabil erau baieti de asta raspunsurile lor sunt aproape nefolositoare. Sexul oral e cea mai buna optiune in cazul de fata. Dar ai grija ca totul sa "curga lin", iar partea cu sexul oral sa fie la mijlocul scenei nu direct la inceput.
Sa iti explic acum si de ce mi se pare asta cel mai bun mod de a face preludiul: Fiind prima ei experienta e posibil sa fie putin incordata si, ca atare, se poate sa nu se umezeasca suficent cat sa se produca actul in sine(altfel ar fi dureros pentru ea). Aici intervii tu cu dubla functietongue O si relaxezi si ai grija de zona respectiva sa fie gata pentru penetrare facandu-i sex oral.
Multa bafta maine si ai grija la protectie.

| Mirunelu a răspuns:

Daca este virgina probabil ai sa o stanjenesti cu asta. Probabil nu se va simti in largul ei sa fii asa aproape de... ei. Daca vrei sa o exciti incearca cu sarutari, mangaieri si sarutari pe tot corpul si in alta zi puteti incerca oralul, dupa ce s-a obisnuit sau se simte mai confortabil sa fie atinsa acolo. O poti intreba pe ea daca si-ar dori sau nu, dar nu insista daca refuza.

| gogoasa_7059 explică:

Eu ei sa-i fac oral.

| gogoasa_7059 explică:

Eu ma refeream eu ei, nu ea mie...

| delectare a răspuns:

Hmm oral pentru prima oara iti sugerez sa nu incerci oral asta desicur daca nu vrei sa ramai fara burgiul tau pretioslaughing