| imc071 a întrebat:

as vrea de Anul Nou sa-i fac cadou iubitei mele un inel. AJUTATI-MA,vreau s-a il darui intru-n mod deosebit, asa ca sa fie WOW.

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Ia un buchet de trandafiri rosii si unul alb in mijloc. Prinde-l cu o fundita de cel alb big grin

| Fulbaster a răspuns:

La miezul noptii (cand se trece in celalalt an ) aduo pe balcon la focul de artificii (sa fiti doar voi doi si sa nu fie vreo sursa de lumina, poate doar o lumanare)si atunci ii dai inelul.

| OodanteoO a răspuns:

Punel in pizzalaughing, glumesc sper ca nu te-ai suparat.Deci ca sa fie, gen WOW fi atent cum m-am gandit, scrie o poezie de dragoste intr-o foaie, pe aceastea impaturesteo frumos intr-un suport de inele, si cand o scoti in oras si va despartit ii spui:Vreau sa iti daruiesc acesta, te rog deschidel acasa happy.O sa vezi ca o sa reactioneze bine.Succes!happy