| Soare_RoXy_2000 a întrebat:

Buna,luna asta este ziua mamei mele si vreau sa ii fac un cadou deosebit intr.un buget de 250-300 de lei..anul trecut i.am luat un inel si acum vreau sa incerc altceva..astept parerile:*

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu știu de ce trebuie să fie ceva deosebit. Niște flori ajung, sunt sigur că apreciază mai mult gestul, nu cadoul.

| Anonimuserr a răspuns:

Parfum Gucci, Versace, Nina RIcci.
O eșarfă, un șal.

| 7octombrie a răspuns:

Poti incerca un parfum de exemplu.

| laury24 a răspuns:

Un lantisor de aur cu numele ei +o bratara tot cu numele eiwinking

| MarianWLF a răspuns (pentru laury24):

Da, ideea ta e chiar buna. Sunt site-uri cu bijuterii personalizate pe net, se poate incadra in banii astia, daca nu, ori lant ori bratara, e de ajuns si asa.

| danailie2004 a răspuns:

Salut si la multi ani mamei tale! Eu anul acesta i-am luat surorii mele o esarfa, colier, rama foto si caseta de bijuterii cu sub 100 lei de aicihttp://www.cadouridecoratiuni.ro/......iltru-stoc si am fost incantata de toate produsele. Poate te inspira! :)