| AlexS95 a întrebat:

Salut, as vrea niste sfaturi.
Sa incep: In gasca mea de prieteni este o fata cu care nu ma cunosc de mult timp( umblu cu ei pentru ca umbla 2 prieteni buni). Din ce am vazut isi cam "bate joc" de baieti( am vazut ca ii lua pe rand in brate si ii facea sa se certe intre ei). Azi ea a venit la mine si mi-a zis ca sunt dragut lucru care nu le zicea si celorlalti deoarece ei veneanu la ea nu invers. Am stat putin cu ea si mi-a zis daca vreau sa o duc acasa. La plecare m-a pupat pe obraz si a vrut sa ma pupe pe gura si i-am zis ceva de genu: "Doar cand stiu ca tii la mine te lasi sa faci asa ceva". S-a cam suparat ca nu i-a iesit si a plecat. Apoi i-am dat Sms si i-am zis ca eu nu o sa stau pe capu ei cum fac ceilalti. Astept sfaturi si pareri

Răspuns Câştigător
| Joker1958 a răspuns:

La cum a inceput intrebarea credeam ca e o alta intrebare despre cum sa vorbesti cu ea sau ca esti timid. E ok ca ai avut tupeu sa o refuzi (probabil era obisnuita sa mori dupa ea). poti sa faci pe indiferentu sa ii arati ca tu nu mori ca altii dupa ea sau ca iti place de alta fata pentru ca are.(orice altcevalaughing) ), glumeste pe seama ei si mai du.o acasa din cand in cand si vezi cum se comportawinking

4 răspunsuri:
| Dianaa0Xd a răspuns:

Paii depinde daca tie iti place de fataa atucia vorbeste cu ea poate chiar te place. si sarutandute poate ar vrea sa iti spuna ceva cum ar fi ca te place sau poate vrea sa fiti impreuna happy cel mai bine e sa mai iesiti si voi 2 singuri sa va cunoastetihappy

| AlexS95 explică (pentru Dianaa0Xd):

Nu pot sa zic ca imi place de ea. Pt ca mie imi plac toate dar doar pe una pot sa o iubesc. Cu fosta prietena am iubit-o cu timpu nu de la inceput

| Dianaa0Xd a răspuns (pentru AlexS95):

Atuncia fa ce vrei tu de tine depinde daca nu iti place de ea clarificaio e mai bine sa ii zici decat sa o lasi sa aiba sperante. sau cunoasteo mai bine poate o sa iti placehappy

| Adrian9019 a răspuns:

Perversitatea si sirletenia unei femei nu au limite, te-ai gandit ca poti fi urmatoare "victima"? fi cu un pas inainte si nu pune botu la vrajeli de 2 lei. Bafta si tine-ne la curent