| adelolyta a întrebat:

am o problema si as vrea sa ma ajutati sad Ieri m-am intalnit cu iubitul meu ne-am dus in parc apoi am mers la el am facut dragoste asa mai departe neam simtit foarte bine immpreuna avem o relatie de 8 luni foarte frumoasa, desigur ne mai certam cateodata sad el este din alt oras ne vedem doar de 2-3 ori pe saptamana dar nu este pea departe de mine iar ieri ma condus acs si cand s-a intors s-a intalnit cu 2 prietene de ale mele care lau oprit sa il intrebe de ce am fost suparata cand am trecut pe acolo. Asta am inteles dar la plecare a sarutato pe obraz pe una din ele ( suntem prieteni foarte buni cu ea ) iar cealalta pr a mea ia luat lesa catelului si a spus ca si ea vrea sa o pupe si ca daca nu nu-i da lesa si a ascunso iar iubitul meu a sarutato si pe ea pe obraz si apoi a plecat. Ar trebui sa ma ingrijorez? pot spune ca m-a inselat? chiar el mi-a spus ce s-a intamplat iar eu m-am suparat si i-am spus ca ceea ce a facut poate spune ca m-a inselat si i-am spus ca a pierdut increderea mea. va rog raspuns urgent dau fundoi big grin
ps. el este un baiat foarte strict care nici macar colegele nu le saruta pe obraz sau sa le i-a in brate si chesti din astea

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Este nesimtit! Eu ca baiat nu as face asta cat timp sunt intr-o relatie!straight faceEa intreaba-l asa...Tu cum te-ai fi simtit daca eu sarutam o fata pe obraz? Uite asa m-am simtit eu.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai nici un motiv sa te superi sau sa te simti inselata, el n-a gresit cu nimic, iar a spune ca ti-ai pierduit increderea in el este o exagerare absurda. o relatie fara incredere nu exista, deci practic pentru un pupic pe obraz tu ai pus capat relatiei definitiv si fara posibilitate de reparare. daca intr-adevar simti asta, inseamna ca nu-l iubeai si nu aveai de fapt incredere in el, doar ai asteptat un pretext stupid ca sa-i dai papucii. daca simti ca ai incredere in el, dar ai avut o reactie isterica si absurda pe care o regreti, cere-ti iertare. E cam grav ce ai provocat, dar cu multa inlepciune si dragoste, el te-ar putea ierta si ar putea continua relatia.

| Visecolorate a răspuns:

Buna! Nu poti spune ca te-a inselat. Doar le-a pupat pe obraz pe prietenele tale. Daca le-ar fi sarutat sau mai rau atunci ai fi putut sa iti pui semne de intrebare. In plus ai spus ca el ti-a povestit asta. Parerea mea e ca te-ai cam suparat degeaba si e vorba de gelozie prea multa (mai ales ca spui ca e foarte strict). Si in plus ai zis ca aveti o relatie serioasa deci. chiar nu cred ca e cazul sa te superi pentru un pupic pe obraz. Aveti grija de voi!

| 354 a răspuns:

Buna.Nu poti spune ca te-a inselat,deoarece doar le-a pupat pe obraz, dar nu a facut un gest frumos pentru ca ele sunt prietenele tale, ar fi trebuit sa pastreze distanta fata de ele, daca asa face cu colegele sale.Ai dreptate sa fi putin suparata pe el, dar asta nu inseamna ca te-a inselat.O zi buna in continuare!

| Anneh a răspuns:

Ciao. Sa-ti explic clar. Nu e niciun motiv de ingrijorare in chestia asta. Stai calma. Biine..recunosc,nu a fost nici asa de frumos din partea lui ca le-a pupat pe obraz pe acele prietene ale tale, dupa parerea mea putin mai perverse fetele, dar ..nu le cunosc iar parerea asta a venit din ceea ce ai povestit tu,in rest iei tu hotararea potrivita. Dar asta nu inseamna ca te-a inselat,un motiv bun este ca ti-a spus acest lucru,iar tu esti norocoasa,fiindca nu multi baieti sunt asa,rar gasesti un baiat strict si la locul lui. In rest, totul e bine.
O zi buna, si succes in relatia ta, si ai grija de el, pastreaza-l aproape. Bye, pup dolche!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma trasneasca al de sus daca nu esti copil

| xCruz a răspuns:

A pupa pe obraz pe cineva nu inseamna ca te-a inselat! + ca una dintre ele la mai si santajat. Pastreaza-ti increderea in el pentru ca a avut curajul sa-ti spuna si toata intamplarea. Nu multi baietii sunt sinceri cu partenerele lor, deci ai grija de el si pastreaza-l langa tine.
Daca tu continui sa te superi din astfel de prostii o sa-l pierzi.

| alina9996 a răspuns:

Daomne draga e absurd ceea ce zici tu, ...trebuie sa te bucuri ca tzia spus asta si ca e sincer cu tine.Nuti fa griji e tot normal e clar ca te iubeste, si asta nu e motiv de ingrijorare alta in locul tau s-ar fi bucurat... fundita?))