| Dolodolo a întrebat:

As vrea sa cer parerea voastra in legatura cu fetele de pe net. Ce credeti? Sunt bune siteurile de socializare pentru a lega o prietenie frumoasa cu o fata? Sunt trecut prin asta... dar as vrea sa vad cateva pareri scrise de la voi... Aveti incredere intr-o fata dupa net? VA E TEAMA DE FETELE CUNOSCUTE PE NET OARE? DA SAU NU?

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

O prietenie hmm da...Dar o relatie de iubire pe lunga durata, nu sau da, daca ti plac pitzipoancele/curvele/fitsoasele caci numai din astea sunt pe net-.- sansele sa gasesti 1 fata normala sunt 0.5% e ca la loto ce sa mailaughing dar pentru o prietenie normala da dar tot sunt putine sanse sau cum am mai zis daca iti plac genul ala de fete^^

3 răspunsuri:
| Phutui a răspuns:

Daca vrei dame de companie ai sanse de reusita de 101%

| DorelSudoru a răspuns:

Doar pentru distractie si caterinca poate cu delete friend sau ignor se inchie tot

| caius a răspuns:

Pana nu vorbesc cu ea fata in fata nu prea, ca nu poti stii niciodata cine e in spatele tastaturii