| Secretly a întrebat:

Salut, as vrea si eu careva sugestii. in ce mod poti petrece timpul cu persoana iubita (in cazul adolescentilor), pe timp geros, si nu numai. as vrea ceva mai nou si interesant happy

Răspuns Câştigător
| blaxy a răspuns:

Comandati pizaa.va uitati la film. dupa aia dragoste. dupa aia dus.masaj unu lu altu. pozitii noi. discutind pe o tema a filmelor,cartilor big grin iesiti la biliard, bowling, cafenea.iesiti la sanius big grin

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Intr-o sala de teatru sau la biblioteca?!

| St3fU a răspuns:

Pai intalniti'va pe la unu sau altu acasa.la un film ceva.sau mergeti la patinuar.sau daca e zapada dati'va cu saniabig grin distractie placutawinking

| Alexander21 a răspuns:

Incercati un film, sau iesiti la un ceai cald si la o poveste.

| alexgogo a răspuns:

Iarna e putin mai tricky. Nu poti merge in parc, insa poti merge la unul din parteneri acasa. Sau la un prieten. Sau in masina, la plimbare, daca detineti asa ceva. Cam atat...

Pe partea cealalta, daca exista buget, cafenele, baruri, ceainarii, bowling, biliard, etc.

| dan_1805 a răspuns:

Sex

| ZennoEll a răspuns:

Nici odata sa nu aranjezi o cina si sa fii imbracata senzual barbatii uneori se sperie si crede-ma stiu ce spun laughing pai mie miar place daca iubita mea mi-ar face spaghete(sau o mancare preferata). Miar aduce niste pepsi ar sta toata ziua langa mine alintando si spunandu-i cat de frumoasa e si din ce in ce mai bine...IN final ajungem sa fim casatoriti si eu strig zicand Deceeeeeeee Vreau la mamaaaa! hai ca glumeam ma... Doar la faza cu mamaaa deceeeeeeeeeeeeee laughing iar.