| AndreeaCorneas a întrebat:

Salut.Aseara am avut un contact sexual cu iubitul meu. Dupa ce si-a dat drumul la mine in gura eu am înghițit speram lui.Se poate intampla ceva rau din asta?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Eu nu înțeleg de ce faceți sex dacă habar nu aveți ce înseamnă asta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a evita aparitia senzatiei de greata sau a celei de voma, sperma trebuie sa fie inghitita prin inghitituri mici si repetate fiindca doar asa poate fi savurata pe indelete gustul si aroma. In caz contrar daca nu aplici sfatul indicat, s-ar putea ca toata ziua sa ragai ''damful de sperma'' si sa apara si o starea de... rau. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Nu se poste intampla nimic.

| Andreeush a răspuns:

Nu, nu se întâmplă nimic.

| Sofer a răspuns:

Nu patesti nimic. Sperma are proteine. Ti-a placut? Cati ani ai?

| Plato a răspuns:

Cel mai probabil nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate întâmpla să mai vrei.

| 90210 a răspuns:

Nu

| stefan6666 a răspuns:

Nu pățești nimic stai liniștită