| jkjsix a întrebat:

Buna.Acum cateva zile eu si iubitul meu ne-am masturbat unul pe celalalt in timp si-a dat drumul in gura mea dar a curs o picatura pe chiloti.Ce se poate intampla?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce faceti lucruri scîrboase? Gura este pentru a vorbi a minca a bea apă, nu a introduce penisul sau spermă in ea, tu cum poti suporta asa ceva nu i ti vine sa vomiti? Stai linistita nu esti insarcinata ca nu ai facut sex vaginal cu ejaculare in vagin ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Bravo, acum clateste gura si spala chilotii!

| Emilian65 a răspuns:

Nu se poate intampla nimic daca sperma nu a intrat in vagin.

| VoidEternal a răspuns:

Acum trebuie sa-ti pui lenjeria la spălat. Și să te speli pe dinți. Cam atât.

| just4ubr2015 a răspuns:

Asa de mult te iubeste iubi ca tea pus sa faci lucruri de curve dupa ce faci asta du-te si pupa si copii viitori ca sa fie bine

| SuperFata a răspuns:

În principiu, orice strop de sperma în zona vagonului, poate duce la o sarcina nedorita. Însă, din câte observ, a fost puțin pe chiliti și, cu siguranță te- ai spălat/ schimbat mai apoi și deci, nu e o problema. Dar, pentru liniștea ta, pe viitor, folosiți prezervativul și veți scăpa de stresul unei sarcini și al unor boli cu transmitere sexuala?

| SuperFata a răspuns (pentru SuperFata):

Rectific, VAGINULUI, nu cum a luat tadtatura!?

| Tudose_Alexandru_Bogdan_1977 a răspuns:

Nimic. Daca a curs doar pe chiloti happy