| Grig_1126 a întrebat:

Azi vine prietena mea la mine si nu stiu cum s-o dezbrac. E foarte indragostita de mine si din cate observ, vrea sa facem sex. A mai fost odata la mine si am vrut s-o dezbrac, am incercat de 4/5 ori dar nu a vrut, acum cum sa incerc sa se lase dezbracata, nu vreau sa dau gresi. Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Stii ce? Orice fata refuza daca o dezbraci ca pe cuier!
E normal sa nu se lase dezbracata daca nu e excitata! Ce trebuie sa faci?
Uite...o saruti pasional. apoi pe gat.o mangai.si atunci se va lasa purtata de val.
Doar nu te duci.jos textila!

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Imbunatateste-ti stilul...

| Zenithf a răspuns:

Fetele sunt mai rusinoase (unele, nu toate), asa ca de aia nu se lasa dezbracata. Vezi sa fie atmosfera potrivita, sa fie cat mai intunecat si ea cat mai fierbinte, atunci va merge.

| Anet a răspuns:

Jucati adevar sau provocare si o provoci sa se dezbracewinking

| VacutzaRoscata a răspuns:

Din ce zici tu, pari un obsedat care vrea sa se foloseasca de ea straight face si pariu ca nu ai peste 15 ani

| BubuUu_3067 a răspuns:

Pai sarut`o foarte senzual incat iubita ta sa nu mai tina cont ca tu o dezbraci. Poate iubia ta nu e pregatita sa faca acest pas, poate vrea sa mai astepte.Sau poate nu vrea chiar de la prima intalnire sau a 2`a la tine acasa. Mai asteapta un timp. Poate e timida.

Asteapta un timp sa va cunoasteti poate asta vrea iubita ta dar poate nici ea nu stie cum sa-ti zica ca vrea sa va cunoasteti si ca inca nu e pregatita.
Acorda`i un timp si totul va fi bine
Sper ca te-am ajutat :*

| lauthebest_8914 a răspuns:

Pai fi atent o trebuie sa fii foarte romantic cu ea o saruti foarte pasional o o mangai la pasarica si dupa aia incepi sa o dezbraci foarte incet nu repede ca strici totul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epic fail! dacă ai încercat de 4-5 ori dar totuşi nu a vrut ce te face să crezi că ar vrea să facă sex cu tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai mirati ca e tara asta asa cum e, cu oameni ca tine care puneti numai intrebari tampite cum altfel ar putea sa fie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fii asa disperat thinking