| NenToN a întrebat:

astazi doamne invatatoare ne-a pus sa alegem lideru clasei si o fata foarte draguta ma scris pe mine:*:Xbig grintongue si eu cand a ales doamna ne-a spus sa le impartim eu le-am impartit si ea cand i-am dat foaia cu scrisul ea mi-a facut cu ochiibig grin... si nu stiu acum daca ma place sau nuhappy cel mai bun raspuns fundita primul raspuns funda!rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Uilula a răspuns:

Poate ca te place dar incearca sa alegi o fata fara fite prea multe si incearca sa o cunosti bine pentru a intra in ceva ce nu stii iar apoi te trezesti cu o gramada de probleme pe cap...dar eu ti-as spune sa fie si desteapta (eu am iubita si aman2 suntem cei mai destepti din clasa)si incearca sa intri in vorba cu ea sa afli mai multe despre ea si apoi sa ii dea cateva atentii... atentie nu prea multe sa nu te placa doar pentru ca ii dai cadouri iar apoi isi bate joc de tine
funda?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca zambea si ti-a facut cu ochiul atunci te place.

| Nocturne0 a răspuns:

nu te supara ca intreb dar cati ani ai?
dupa ce ai vb mie mi se pare ca esti in clasele 1-4 si nu stiu cata dragoste poate fi intre 2 copii de 8-11 ani...

| AnyAnA99 a răspuns:

Casul 1(80% posibil):poate ca da pentru ti-a facut si cu ochiul
cazul 2(40%posibil):se poate sa fi " ras de tine doar " si a incercat doar sa vada cum reactionezi...

Dar totusi, daca zici ac e foaaarte draguta, cred ca prima varianta ar fi cea buna.

| NenToN explică:

Eu mai astept raspunsuri amandoua sunt fff bunewinking