| lovecik a întrebat:

Salut,astazi la scoala persoana pe care o iubesc, se uita la mine.dar eu nu l-am vazut.prietenile imi spun ca el se uita chiar cind trec de fiecare data.Si nu vorbeste nimic, intro seaza cea mai buna prietena a mea si cel mai bun prieten al lui sun impreuna si l-au intilnit in centru.Si l-au intrebat de ce nu este la mine, dar el a zimbit si nu a zis nimic...El stie ca mie imi place de el...da el nu da nici un semn.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiatul mai cauta. Situatia este la fel ca si atunci cand cauti sa cumperi si probezi o haina care nu-ti vine foarte bine. Parca ai vrea altceva...

| Cleopa a răspuns:

Poate e mai timid si de aceea nu indrazneste sa spuna ceva, asa ca preia tu initiativa :*

| Anonimgirl54 a răspuns:

Poate e timid si trebuie sa fie impins putin de la spate happy