| Radley87 a întrebat:

Astazi voiam sa ii dau niste flori unei fete. Problema este ca aceasta a refuzat spunand ca nu poate accepta florile. Pana atunci eu o mai imbratisam insa ea nu zicea nu sau ceva de genul si se uita cateodata insistent la mine. Ce as putea face dupa faza de azi? Sper sa ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

De ce sa-i dai flori? Inseamna ca are pe altcineva. Ai cam picat de fraier.

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Nu vrea o relatie mai apropiata. Nu vrea sa o curtezi. O imbratisai, si ce voiai, sa iti fi dat o palma? Ca se uita insistent e chestie de interpretare.