| mileycyrus_9223 a întrebat:

Buna all'z!happy

Am si eu o problema! Poate ma puteti ajuta...winking

ieri un baiat de la mine din clasa s-a uitat la mine si ma privea in ochi... El e un pic mai rau cu celelalte fete iar cu mine vorbeste frumos, dar cateodata simt ca ma uraste...si nu stiu de ce, nu am nici o idee serios. Puteti sa imi spune-ti de ce ma priveste asa insistent? vA ROG DAU FUNDITZZA!

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Poate te place, daca te uiti la el ce face? Daca lasa privirea in jos, zambeste si se rusineaza inseamna ca nu ii esti indiferenta. Unii baieti cand plac o fata o tachineaza, crezi ca el este genul acesta de persoana?

| liveincolors a răspuns:

Te place, e evident.

| emchristina a răspuns:

Poate ii place de tine. dar daca se comporta mai urat cu celelalte fete ii e rusine so arate.cand te mai priveste insistent sustinei privirea si vezi ce reactie are. poate, poate iese de-o lipeala.succeshappy

| doika a răspuns:

Pai stiu cum e si eu am un coleg dar s-a dovedit sa ma placa:Xposibil si al tine acelasi lucrubig grininsa poate se uita la tine ca stie ceva despre tine si de aia sau nu stiubig grintongue