| AntonMihai a întrebat:

Astazi am avut primul contact sexual cu pritena mea, nu pot zice ca am reusit insa... Am incercat penetrarea dar nu am reusit, mi-am bagat penisul de vreo 3-4 ori insa nu am ejaculat, iar aceasta nu a sangerat. Vreau sa stiu care este riscul ca aceasta sa ramane insarcinata... nu am folosit prezervativ. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Sanse extrem de mici spre nule.

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu ai ejaculat, nu poate să rămână gravidă.

| Suki08 a răspuns:

Risc de 1%

| MULLER96 a răspuns:

% 0

| Asly a răspuns:

Dar totuși ai șanșe mari să iei vreo infecție sau boală

| AntonMihai explică (pentru Asly):

Nu cred, fata este bine ingrijita

| Asly a răspuns (pentru AntonMihai):

Bolile nu se i-au doar din cauza neigrijiri, pot fii și alte cauze(partenerii anterioeri, sau infecți, răceală etc)
M-ai citește și tu(despre boli și infecți cu transmisie sexuală) că e grav dacă crezi că singurul risc e o sarcină.E bine să faci analize dacă ai auzit de așa ceva.

| LettySK a răspuns:

1. Daca nu a sangerat nu virgina. 2. Șansele ca ea sa fie gravidă sunt 1%. Nu ai ejaculat =>> nu e gravidă