| Dragoss112 a întrebat:

Salut, Baietii voi cum va epilati pe testicule,? cu bic-ul sau, ca imi este frica sa dau cu bic ul poate ma tai.

Răspuns Câştigător
| Otto19 a răspuns:

Incearca cu o crema, o pui stai 10 minute si gata

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu vad de ce te-ai epila in zona unde e cea mai sensibila, dar na faci cum vrei, exista creme dar pot cauza alergii

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Se epileaza o data din motive estetice si a doua pentru ca in cazul unui contact sexual oral e mult mai placut pentru partener/partenera sa nu se trezeasca cu par pubian intre dinti. Acum nu zice nimeni ca trebuie indepartat parul pubian complet, dar putina atentie e intotdeauna bine venita. Nu sunt adeptul epilarii la barbati, dar in nas, in urechi, pe oua si in zona e bine sa nu-l lasi sa atarne mai mult decat trebuie.

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Ce bine ca eu nu am iubita nu trebuie sa imi fac griji pentru înecarea unei fete din cauza parului meu pubian, i-am si recomandat crema dar poate provoca alergie, asta scrie pe net

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

"Ce bine ca eu nu am iubita nu trebuie sa imi fac griji..."

Nu trebuie neaparat sa ai ïubita". Poti avea o amica, doua, trei, care sa mai innopteze pe la tine, sau ma rog, intelegi tu. Acelasi respect si grija ar trebui sa ai. In plus...te-ai gandit ca (si) din cauza asta nu ai?!?

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Nu multumesc nu am nevoie de ele, daca lor nu le place de mine las ca nici eu nu o sa mai imi pierd timpul cu ele, din cauza aspectului fizic nu am iubita de asta, restul sunt povesti, si nebuna asta era cu caracterul conteaza, personalitatea pana m-a vazut s-a dus naibi totul

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

M-ai zapacit cu aspectul fizic, ia pune o poza cu tine sa vedem care-i treaba.

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

O sa spui apoi ca sunt fotomodel si sunt ca o femeie la menstra ma plang de indund internetul

| corbulalbrosu a răspuns:

Bricheta reprezinta cel mai indicat obiect care poate fi folosit in aceste locuri mai "sensibile) si oarecum mai greu "accesibile". laughing

| DaniTDCI a răspuns:

Ai grija sa nu te castrezi din greseala rolling on the floor)))))

| Viitorulapropiat a răspuns:

Eu ma epilez cu bic ul si n-am patit nimic pana acum, doar ca nu e foarte eficient.