| Crailzeh a întrebat:

Salut , buna etc... O fata de la mine din clasa ma place si eu pe ea ... Si ea tocmai mi-a spus ca ma iubeste

Răspuns Câştigător
| Aurelian0709 a răspuns:

Frumos cuvantul asta "te iubesc" dar din pacate poate fi un cuvant fals. Inainte de toate vezi de scoala si invata sa ajungi cu o functie importanta, numai asa se va uita femeile la tine. etc. big grin

3 răspunsuri:
| sonyaminia a răspuns:

Pai intreab-o daca vrea sa fie cu tinewinkingDar nu lasa cartea:* Bafta

| Crailzeh explică:

Si eu o iubesc, dar suntem in inceputul relatiei... Ce trebuie sa fac? Precizez ca am 10 ani

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru Crailzeh):

Sa pui mana pe carte si sa lasi prostiile!