| Danyel_Floryan_2000 a întrebat:

Salut\ Buna! Eu am 15 ani cati centrimetri trebuie sa aibe penisul meu? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta, ar tebui sa fie de circa 14-15 cm.

3 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Ai penis la vârsta ta? Mie mi-a crescut abia după 17 ani.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca cineva iti va spune o alta dimensiune mult mai atragatoare sa nu-l crezi deoarece realitatea este una singura, la aceasta varsta dimensiunea medie nu depaseste 11-12 cm.Sa stii ca astept funda. Doar prin acordarea ei vei demonstra ca accepti realitatea.

| PogChamp a răspuns:

Vreo 30-40 de centimetri, daca e mai mare mai poti sa tai din ea cu cutteru.