| darius_7402 a întrebat:

Salut/buna... O pot lasa insarcinata daca lichidul dinaintea ejaculari a ramas in iteriorul vaginului?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, riscul este intre 4 si 27% in functie de perioada ciclului menstrual in acre se gaseste ea.

| SweetCandy a răspuns:

Da pentru ca acel lichid contine spermatozoizi.

| R_8074 a răspuns:

Da poti dar nu sunt sanse chiar atat de mari pentru ca lichidul acela are spermastozoizi.

| username23 a răspuns:

O poti lasa gravida. Dar nu sunt atit de multe sanse decit atunci cind ejaculezi in ea. Lichidul pre-ejaculator are mai putini sprematozoizi. Nu te descuraja tare. Succes! Funda?

| clauss a răspuns:

Existe sanse mari

| Anonim_7591 a răspuns:

Hmmmmthinking mai bine sa-si faca un test de sarcinahappy ca sa fiti siguri de adevar ca sunt sanse sa ramana[da nu foarte mariwinking]

| Zmeura_5657 a răspuns:

Da.Si cand o sa te bata cu facaletul ca a ramas insarcinata sa nu te miriwinking

| sebibv a răspuns:

Dupa prarea mea DA pote ramne gravida. Dar de ce nu folesti prezervativu sa nu se mai ajunga in acesta sitoatie?