| Nicusor32 a întrebat:

Salut/Buna TPU.

Am in clasa o colega de care imi place mult am avut sansa sa o intreb daca vrea sa fie cu mine dar nu am avut curaj si ea este cu un baiat din cls a 8 a mie nu imi pasa dar vreau sa fac orice ca sa fie cu mine ea...sa nu aud ca:lasai nu te baga etc eu vreau sa fie cu mine.

As vrea sa imi spuneti niste complimente ceva... sa ma bag cu ea in seama si altele... am auzit tot de la niste colege ca ea ma place putin si nu stiu cum sa fac! va rog sa ma ajutati dau funda +vot

2 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu, cu cat vorbiti mai mult si mai des cu atat mai bine
ii poti face complimente, legate de parule i, de ochi de zambet, orice crezut tu ca are frumos, in limita bunului simt, desi sa nu ii zici ca ai un fund sexy, ca te plezneste :d
poti sai dai cate o floare, ceva ce sa-i placa... daca si ea te place fie si putin, ai un bonus...baftawinking

| Roxana121 a răspuns:

Daca zici ca si ea te pplace atunci este foarte bine, ai toate sansele totu depinde de tine acum, trebuie sa intri cu ea in conversatie prin a spune: ce frumoasa esti azi, sau dupa ore nu doresti sa ne plimbam? si uite asa una dupa alat va fi a ta. Suuces